מידע על מערכת קליניקלאוד

Clinicloud היא מערכת לניהול קליניקה מבוססת ענן, המערכת פותחה במיוחד עבור מטפלים העובדים בקליניקה פרטית או בביתם, על מנת לאפשר לכם לנהל בצורה מסודרת, ידידותית ויעילה מגוון רחב של פונקציות הקשורות באופן יום יומי לחיי המטפלים והמטופלים שלכם.

קליניקלאוד היא מערכת מתקדמת טכנולוגית המציעה פתרונות חדשניים ואיכותיים לניהול קליניקה פרטית, המערכת מאפשרת לכם לחסוך משאבים, זמן ועלויות, לייעל את העבודה בקליניקה, לשפר את השירות למטופלים ולנהל את העסק במקצועיות ובנוחות.

חדשנות טכנולוגית
מטפלים רבים מתמודדים עם אתגרי ניהול הקליניקה הפרטית, מעבר למתן הטיפולים עצמם ללקוחות. יש לנהל את הקליניקה במקצועיות ונכון, בהתאם לתקנות שנקבעו על ידי רשויות המס ועל פי החוקים המחייבים. בנוסף, המטפלים בקליניקה חייבים לספק שירות איכותי למטופלים, מעבר לטיפול עצמו. לכן, חשוב להבין מהם היתרונות של מערכת ניהול מטופלים וטיפולים (Clinicloud), וכיצד לנצל את מגוון הכלים המוטמעים במערכת כדי לשפר תוצאות עסקיות ולהעניק שירות מתקדם ואיכותי יותר לכל המטופלים שלכם.

כדאי לדעת כי קליניקלאוד פותחה במקור בעזרת אנשי פיתוח מהשורה הראשונה בארץ ובסיוע של מטפלים מנוסים, ממגוון תחומים כמו רפואה משלימה, פסיכולוגיה, ייעוץ זוגי, ריפוי בעיסוק וכדומה. קליניקלאוד היא גם מערכת לתיעוד טיפולים, לכן היא מתאימה לכל המטפלים, בין היתר גם למקצועות האימון, הייעוץ והתזונה.

ראוי לציין כי חוק זכויות החולה, התשנ"ו-1996, קובע כי כל אדם העוסק בטיפול חייב להקפיד על תיעוד הטיפולים, כמו כן עליו לדאוג למערכת מאובטחת כדי למנוע זליגת נתונים אישיים ופרטיים לידיים לא רצויות. החוק קובע כי כל מטופל יכול לדרוש את תיעוד הטיפולים שעבר במרפאה או בקליניקה. באמצעות קליניקלאוד המטפלים זוכים לפתרון מקיף וכולל, גם בהיבט של ניהול ותיעוד הטיפולים בתיק אישי לכל מטופל ובהיבט של אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר.

ממשק ידידותי ומערכת נוחה לתפעול
כאשר פיתחנו את קליניקלאוד חשבנו על ציבור המטפלים בישראל, ולאחר מחקר מעמיק עיצבנו ממשק ידידותי ונוח למשתמש, כדי להקל עליכם ועל שאר המטפלים. אם אתם יודעים כיצד לגלוש באינטרנט ולעבוד עם מערכת הפעלה, תוך דקות ספורות תוכלו להשתמש בקליניקלאוד, ללא צורך בהדרכה מקצועית וממושכת, ובלי להתקשר כל חמש דקות לתמיכה הטכנית.

אנו קשובים מאד למטפלים ומשתדלים להמשיך לפתח ולהרחיב את המערכת ליכולות נוספות ולדברים נוספים.

המערכת כוללת מגוון כלים מתקדמים ועתירי טכנולוגיה, בין השאר Clinicloud מציעה את הכלים הבאים:

  • ניהול מטופלים, ניהול תיק טיפול אישי לכל מטופל.
  • ניהול יומן מרפאה, זימון תורים, ניהול תזכורות (SMS) לטיפולים וימי הולדת.
  • ניהול קבצים במקום שמירה בקלסרים.
  • מערכת טפסים דיגיטליים.
  • סיכומי טיפול דיגיטליים.
  • מעקב תשלומים.
  • ניהול מכתבים למטופלים עבור חברות ביטוח, מקום העבודה וכדומה.
  • ניהול משימות
  • ניהול לידים ואפשרות קבלתם ישירות מאתר האינטרנט של המטפל.

אצלנו כל מטפל הוא עולם ומלואו, אנו נותנים את מירב השירות ותשומת הלב לכל אחד ואחת.
אנו פועלים במרץ לשדרג ולפתח את המערכת ולהרחיב את היכולות שלה בהתאם לדרישות המטפלים.
בכל שאלה, אל תהססו ליצור עמנו קשר דרך עמוד יצירת קשר ואנו נחזור אליכם ממש מהר!

מגוון יתרונות

קליניקלאוד היא מערכת מתקדמת לניהול קליניקה, המערכת כוללת מבחר כלים מקצועיים המותאמים לדפוסי העבודה בקליניקה, הפתרונות המוצעים משפרים ביצועים ותורמים לגידול בהכנסות.

קראו עוד

אבטחת מידע

המערכת שפיתחנו רשומה בפנקס מאגרי המידע שמנהל משרד המשפטים, המערכת כוללת כלים מתקדמים לאבטחת מידע ולשמירת פרטים אישיים של המטופלים בצורה מאובטחת ומוצפנת.

קראו עוד

יומן רופא ממוחשב

אפשרות למעקב וניהול יומן רופא ורישום מתרפאים באופן ממוחשב, בצורה פשוטה וקלה, בהתאם לדרישות רשות המיסים בישראל.

קראו עוד

מטפלים ממליצים

אנו מזמינים אתכם לקרוא חוות דעת חיוביות והמלצות על המערכת שלנו, לחצו על הקישור "לקוחת ממליצים" ותבינו מדוע מטפלים בוחרים בקליניקלאוד.

קראו עוד

מחיר הוגן

אנו משוכנעים שהמערכת שפיתחנו תסייע לכם להצליח ולשפר את השירות למטופלים, לכן אנו מציעים לכם חודש במתנה, ללא כל עלות או התחייבות מצדכם.

קראו עוד

חודש ראשון במתנה

אנו משוכנעים שהמערכת שפיתחנו תסייע לכם להצליח ולשפר את השירות למטופלים, לכן אנו מציעים לכם חודש במתנה, ללא כל עלות או התחייבות מצדכם.

קראו עוד


בכל שאלה ובקשה נשמח לעמוד לשירותכם, התקשרו עכשיו או השאירו פרטים ליצירת קשר ואנו נחזור אליכם בהקדם!
הרשמו עוד היום לתקופת נסיון ללא התחייבות וללא פרטי תשלום!
פותח באהבה ע"י דונונט - פתרונות אינטרנט
כלי נגישות