ניהול יומן רופא ממוחשב ויומן מרפאה

רופאים ומטפלים שונים – לרבות פסיכולוגים, פיסיותרפיסטים, וטרינרים, רופאי שיניים ומקצועות דומים, מחויבים על פי חוק לנהל יומן רופא ורישום מוקדם של מתרפאים. במידה ותבחרו לעבוד עם מערכת קליניקלאוד, חוויית ניהול היומן תהפוך לידידותית מאד, קלה ופשוטה, תחסכו את הרישום הידני ביומן, תחסכו הרבה מאד זמן יקר, וכן, הכל מתבצע על פי דרישות רשות המיסים בישראל.

מערכת קליניקלאוד נרשמה בהתאם לנספח ה' שבסעיף 36 להוראות מס הכנסה (ניהול פנקסי חשבונות), התשל"ג – 1973 תוספת ו', כתוכנה לניהול מערכת חשבונות ממוחשבת לשימוש עבור יומן רופא ויומן ניהול תורים של מתרפאים.
לצפייה בתעודה: תעודת רישום מספר 229201.
למידע נוסף אודות תוספת ו' בניהול פנקסי חשבונות על ידי רופאים ממאגר "נבו" - לחצו כאן

מה זה דורש מכם? למען האמת כלום פרט להפעלת השירות.
מעקב אחר ניהול יומן הרופא וניהול יומן המרפאה / יומן הפגישות, (רישום מוקדם של מתרפאים), הינו אוטומטי ומתבצע מאחורי הקלעים כחלק מהעבודה השוטפת עם מערכת קליניקלאוד, אבל.... באחריותך להכיר ולהבין את הדרישות והפעולות שיש לנקוט כפי שמפורט בהמשך ובאופן מפורט יותר בדף הפעלת השירות במערכת.
השימוש ביומן הרופא ורישום המתרפאים, יחל מאותו היום בו תפעילו אופציה זו, (מודולים -> ניהול יומן רופא ויומן מרפאה) בהתאם להוראות ולא לפני כן. במידה ויתבטל הסימון, השימוש ביומן הרופא יופסק ולא תהיה אפשרות להפיק את הדוחות המתאימים. לאחר הפעלת השירות שוב, יחל המעקב רק מאותו היום בו הופעל השירות וזאת בהתאם להוראות רשות המיסים.

מה חשוב לדעת על יומן רופא ויומן רישום מוקדם של מתרפאים?
מדובר על שני שירותים שונים ונפרדים, כאשר לכל שירות יש דרישות שונות מרשויות המס, אך אופן הפעלתם במערכת מותנה בבחירת שתי האפשרויות יחדיו. שניהם מופעלים ברקע אך באפשרותך לבחור האם להשתמש בשניהם או באחד מהם. כאמור, עבודה נכונה תחסוך לכם את הרישום הידני וכמובן זמן יקר. מרגע הפעלת השירות בעמוד המתאים במערכת, תהיה האפשרות להפקת הדוחות המתאימים לפי הדרישות.
לצורך ניהול נכון ויעיל של יומן הרופא ויומן המרפאה, יש להיוועץ ולעדכן את רואה החשבון שלך, כדי לוודא את התאמת המערכת לדרישותיו ולדרישות רשות המיסים כך שהמידע יסונכרן בין המערכות בצורה מושלמת ותוכלו להנות מראש שקט.
לא כל תוכנה לניהול חשבונות שרשומה ברשות המיסים היא גם מתאימה לניהול ומעקב יומן רופא ולרישום מוקדם של מטופלים בצורה ממוחשבת ולכן הוצאת קבלות / חשבוניות מס בתוכנה לניהול חשבונות, לא באה במקום ניהול יומן רופא ורישום מתרפאים באופן ממוחשב, ישנן דרישות שונות לכל פעולה.

מעקב יומן רופא בצורה ממוחשבת
מרגע הפעלת השירות, מאותו היום בדיוק, יתבצע מעקב אחר שינוי של השדות הרלוונטיים, (כמו תאריך הטיפול, שם המתרפא וכדומה), יתבצע מעקב אחרי ביטול / מחיקת הטיפול ושינויים אלו יופיעו בדו"ח המתאים, בהתאם לדרישות רשות המיסים.
על מנת לנהל יומן רופא באופן תקין יש לוודא כי בכל טיפול הוזנו השדות המתאימים לפי הדרישות. פירוט נוסף, ניתן לראות בעמוד המתאים במערכת.

מעקב יומן מרפאה ורישום מוקדם של מתרפאים
מרגע הפעלת השירות, מאותו היום בדיוק, יתבצע מעקב אחר שינוי או מחיקה של השדות הרלוונטיים ברשומת רישום טיפול בלוח השנה ושינויים אלו יופיעו בדו"ח המתאים, בהתאם לדרישות מס הכנסה.
בהתאם לתוספת ו' בניהול פנקסי חשבונות, סעיף 4 – רישום מוקדם של מתרפאים, ניתן להשתמש בלוח השנה של קליניקלאוד לצורך רישום מוקדם של מתרפאים אשר לפיו נקבעים התאריך ושעת הביקור. היומן שומר לוג שינויים ו/או מחיקות לאירועים המוגדרים כטיפול ומציג את כל השינויים והמחיקות בדו"ח המתאים, לפי הוראות רשות המיסים.

לקריאה אודות תוספת ו' בניהול פנקסי חשבונות על ידי רופאים ממאגר "נבו" - לחצו כאן

המון יתרונות

מערכת קליניקלאוד פותחה במטרה לסייע למטפלים ובעלי קליניקות בכל תחומי הטיפול והייעוץ, המערכת מציעה יתרונות רבים ומגוון כלים לניהול הקליניקה.

קראו עוד

מידע על קליניקלאוד

Clinicloud היא מערכת לניהול קליניקה בענן, בעלת אבטחת מידע גבוהה במיוחד. המערכת פותחה במיוחד עבור מטפלים ויש בה שלל כלים חדישים לניהול מקצועי של הקליניקה.

קראו עוד

אבטחת מידע

מערכת קליניקלאוד רשומה כחוק בפנקס מאגרי המידע במשרד המשפטים, המידע במערכת מאובטח, מוצפן ומגובה ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות.

קראו עוד

מטפלים ממליצים

מומלץ לעיין בחוות הדעת המעולות שקיבלנו ממטפלים רבים המשתמשים במערכת שלנו, הכנסו לדף "ממליצים עלינו" כדי להבין מדוע כדאי לבחור במערכת שלנו.

קראו עוד


מעוניינים להתנסות במערכת ולהשתמש ביומן הרופא הממוחשב של קליניקלאוד?
צרו עמנו קשר ונחזור אליכם ממש מהר.
פותח באהבה ע"י דונונט - פתרונות אינטרנט
כלי נגישות